Wypełniono 0% tej ankiety
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

OCENA JAKOŚCI RELACJI SZKOLNYCH - BADANIE MŁODZIEŻY

Szanowny Uczniu,

zapraszamy Ciebie do wzięcia udziału w ogólnopolskim badaniu pt. „OCENA JAKOŚCI RELACJI SZKOLNYCH” realizowanym w całej Polsce wśród uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Warunkiem udziału w badaniu jest ukończenie piątej klasy szkoły podstawowej.

Twoja szkoła i klasa została zgłoszona do badania, podczas którego zadamy Tobie szereg pytań dotyczących tego, jak się czujesz, jak spędzasz czas wolny, jak oceniasz swoje relacje z kolegami i koleżankami z klasy i ze szkoły, jak oceniasz relacje ze swoimi nauczycielami i rodzicami. Nie bez znaczenia będzie dowiedzenie się również, czy pandemia koronawirusa wpłynęła na Twoje relacje z innymi członkami społeczności szkolnej

Poniżej przedstawiamy Tobie kilka najbardziej istotnych informacji o badaniu:
- badanie jest anonimowe i dobrowolne zaś udział w badaniu zajmuje około 30 minut,
- prosimy, abyś wypełniał ankietę samodzielnie pamiętając, że nie ma odpowiedzi ani dobrych, ani złych,
- Twoje odpowiedzi powinny być szczere i udzielane zgodnie z prawdą.

BADANIA TRWAJĄ OD 15 LISTOPADA 2021 roku do 31 MARCA 2022 roku!!!


ANONIMOWOŚĆ I POUFNOŚĆ:
Twoje odpowiedzi będą zapisywane i kodowane w sposób anonimowy. Żadne dane, które mogłyby pozwolić na identyfikację Twojej osoby, nie będą zapisywane, żadne informacje nie będą pozyskiwane bez Twojej wiedzy. Wyniki badania będą wykorzystane tylko dla celów naukowych i do stworzenia lokalnego programu. Badanie jest zgodne z normami etycznymi obowiązującymi w projektach badawczych z udziałem ludzi, na podstawie kodeksu etyki badań naukowych ESOMAR.

DOBROWOLNY UDZIAŁ:
Udział w badaniu jest dobrowolny. Możesz w każdej chwili przerwać odpowiadanie na pytania i zamknąć okno przeglądarki bez żadnych konsekwencji. Twój udział w wypełnianiu ankiety zakłada, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie zebranych informacji w sposób anonimowy dla celów badawczych.

CZAS START
Pamiętaj, że do ostatecznej analizy brane będą pod uwagę jedynie te ankiety, które zostaną ukończone. Nie ma możliwości zapisywania danych a więc prosimy o odpowiedź na wszystkie zawarte w ankiecie pytania

 Wykonanie panelu badawczego: Maurycy Gast